Par konferenci

 

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS) organizē starptautisko konferenci “Rūpes par cilvēku veselības aprūpē”. Tās laikā vietējie un ārvalstu eksperti diskutēs un dalīsies ar redzējumu par pozitīvu pacientu un ģimeņu pieredzi ārstniecības iestādēs.

“Pozitīva pacientu un viņu ģimeņu pieredze ir viena no Bērnu slimnīcas stratēģiskajām prioritātēm jau vairākus gadus, un ieņem tikpat nozīmīgu lomu kā klīniskie rezultāti, ārstniecības kvalitāte un pacientu drošība. Mēs vēlamies dalīties ar šo rūpīgi krāto pieredzi, lai kopīgiem spēkiem turpinātu kopīgi virzīties uz uzlabojumu ieviešanu veselības iestādēs Latvijā.”, stāsta Bērnu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Valts Ābols.

Konferences ietverto tēmu lokā būs tādi temati, kā: pacientu pieredze Latvijas veselības iestādēs; kas ir svarīgi pacientiem visā pasaulē; kā parūpēties par veselības aprūpes darbiniekiem, lai viņi iesaistītos un palīdzētu veicināt pozitīvu pacientu pieredzi; kas ir uz personu orientēta veselības aprūpe un kad kā to veiksmīgi ievieš viens no lielākajiem Spānijas veselības iestāžu tīkliem, kurā apvienotas vairāk nekā 50 slimnīcas.

Savā pieredzē - kā veicināt pacienta informētību un gatavību sadarboties ar medicīnas darbinieku, lai sasniegtu pēc iespējas labākus klīniskos rezultātus, dalīsies nozares eksperti no Latvijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Nīderlandes un Spānijas.

Konferencē tiek aicināti piedalīties ārstniecības, veselības aprūpes, klientu apkalpošanas, veselības iestāžu administrācijas darbinieki, kā arī pacientu organizācijas.

Konferences dalībnieki, aprūpes un ārstniecības personas, saņems 4 tālākizglītības punktus.

 

Informācija par konferences organizatoru

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā specializētā bērnu daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā. Kopumā slimnīcu ik gadu apmeklē vairāk nekā 100 000 mazo pacientu. Medicīnisko palīdzību stacionārā ik gadu saņem ap 15 000 pacientu, savukārt Poliklīnikā tiek nodrošinātas vairāk nekā 300 000 ambulatorās vizītes.

Bērnu klīniskā universitātes slimnīcā strādā Latvijas vadošie speciālisti, kas vienīgie valstī risina arī augsti komplicētas un retas veselības problēmas bērniem, nodrošinot multidisciplināru ārstniecību, kā arī attīsta izglītības un zinātnes jautājumus un uzņemas sabiedrības veselības pratības veicināšanu.

Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas izglītības un zinātnes daļa aktīvi iesaistās Bērnu slimnīcas stratēģijas īstenošanā, veicinot ārstniecības un aprūpes procesa kvalitātes pilnveidi, izglītību un tālākizglītību, zināšanu pārnesi uz reģioniem, zinātnes un pētniecības attīstību.

Slimnīcas vīzija iezīmē apņemšanos kļūt par starptautiski atzītu, kvalitatīvāko, drošāko, bērniem un vecākiem draudzīgāko ārstniecības, izglītības un zinātnes ekosistēmu Latvijā un Baltijā.

Kontaktinformācija

Valsts SIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca”
Vienības gatve 45, Rīga, LV-1004
pieredze@bkus.lv